Дозвіл на користування надрами

Надрами в водоймах є саме те частина землі, яка є на поверхні дна, саме так прописано в Кодексі України. Все це горючі копалини, різні форми руди, хімічні різні інші ресурси, а також різні особливості і різна грязь, особливо місцевого призначення. Якщо видобуток різних інших надр і їх експлуатація в Україні проводиться лише з дозволу експертів, то відповідно, потрібно отримати від них дозвіл.

Так як все це можна отримати, якщо перемогти на торгах, тому система Прозорро надає можливість для тих, хто хоче придбати дані ресурси на це  шанс. Так, служби геолокації в Україні є однією з найбільш важливих, а багато охочих можуть принести користь державі. Виставляється державний лот, а всі служби геолокації можуть приймати з дозволу всіх учасників і бажаючих.

Можна також відзначити, що всі лоти розміщуються в єдиній базі і тому портал налічує множину лотів, які публікуються в системі і доступні для користувачів. Аукціон також дублюється в численних державних порталах, в тому числі на сайті системи.

Порядок отримання дозволу

Є свій особливий порядок проведення аукціонів з даними надр, тому його потрібно дотримуватись. Сам аукціон виставляє лоти і готує їх і після того, як все це завершується, важливо визначитися з тим, що саме пропонується юридичним і фізичним особам.

Взагалі, переможець протягом 30 днів відбирається і державний бюджет може збільшиться і навіть до розміру внеску, тільки після цього приходить реальне рішення і воно видається для тих, хто дійсно налаштований до придбання. Рішення повинно даватися вже після того, як все це обернулося, важливо звернути увагу і визначитися, що приймається за початкову вартість і що видається вже в останні рази. Тому наступні раунди повинні бути непередбачувані учасники та дізнаюся ціну. Ті, хто налаштований серйозно, завжди це можуть виграти дуже цікаві лоти в системі Прозорро.Продажі.

Щоб стати учасникам торгів, та придбати потрібний лот, потрібно пройти реєстрацію на порталі Української універсальної біржі https://sale.uub.com.ua/ru/filter/subsoil-use. Всі торги на майданчику є відкритими та прозорими, а прийняти в них участь може кожен охочий.