Головні переваги ProZorro Sale

На даний момент аукціони ProZorro Sale дуже популярні, тому що дають багато переваг як продавцям лотів, так і їх потенційним покупцям. Також вигідними вони є і для самої держави.

Переваги Прозорро.Продажі для продавців

Продавцями майна на ProZorro Sale являються державні та комунальні установи, що реалізують майно, яке ними не використовується. Серед цього майна можуть бути приміщення, будинки, споруди, земельні ділянки та багато іншого. Також тут є можливість взяти майно в оренду.

Для продавців ця система електронних торгів вигідна тим, що в ній зареєстровано багато потенційних покупців, готових придбати необхідний їм лот по ринковій ціні. Завдяки чесній конкуренції між покупцями на майно встановлюється чесна ціна.

При виникненні труднощів з розміщенням лоту продавець може звернутися за допомогою до працівників служби підтримки.

Переваги Прозорро.Продажі для покупців

Для покупців ця система надає ще більше переваг. По-перше, тут зібрана велика кількість лотів, тому не потрібно самостійно шукати необхідний товар на сторонніх ресурсах. По-друге, завдяки відкритому доступі прийняти участь можна в будь-якому аукціоні. При цьому система створена так, що для усіх учасників передбачені рівні умови. Завдяки цьому забезпечується чесна конкурентна боротьба. Тут приватний підприємець може конкурувати навіть з представником великого бізнесу.

По-третє, так як тут немає змоги дати хабарі та якось домовитися між собою, продавці не можуть тиснути на покупців чи навпаки. Тому реалізація держмайна є чесною. Крім цього забезпечується шифрування даних користувачів, тому ніхто з учасників торгів не бачить інформації про інших учасників. Анонімність забезпечує прозорість торгів.

Завдяки тому, що спостерігати за ходом аукціону можуть усі, схеми шахрайства тут виключаються, а при наявності підозр в ньому учасника (продавця чи покупця) усувають.

Перед підписанням договору купівлі-продажі між продавцем та покупцем менеджери торгівельного майданчику перевіряють документи обох сторін. При наявності підозри на підробку договір підписаний не буде. Таким чином система захищає своїх користувачів від шахраїв.

Придбати через цю систему можна будь-що: від дрібної офісної техніки до великих земельних ділянок. За будь-якими питаннями завжди можна звернутися до кваліфікованих менеджерів торгівельної платформи, які також можуть допомогти з пошуком необхідного лоту.

Переваги системи для держави

Вони є очевидними: насамперед це усунення корупції та хабарництва, яке панувало на ринку продажу держмайна дуже довго. Завдяки прозорості та відкритості торгів держава може контролювати об’єми продажу тієї чи іншої сировини, а також отримувати прибуток. Наприклад, від легалізації ринку продажу необробленої деревини, про який написано тут https://sale.uub.com.ua/ru/news/materialy-derevoobrobky-realizuyutqsya-v-systemi-prozorro-sale, в минулому році держава отримала багато мільйонів прибутку.