Публикации

Госзакупки в Системе Прозорро

В современное время многие люди предпочитают приобретать, а также продавать различные товары непосредственно через интернет. Это значительно экономит свободное время, силы, позволяет никуда не торопиться, разместившись на удобном кресле или диване. Только в данном случае важно с особым вниманием и осторожностью искать подходящих для себя партнеров для сделки купли-продажи. Это связано с тем, что в …

Рекомендації для учасників держзакупівель

Державні закупівлі все ще вважаються одним з найбільш популярних напрямків, коли мова заходить про проведення торгів. На сьогодні, формат тендерних замовлень є обов’язковим для всіх компаній, які в певній мірі залежать від бюджетного фінансування. Тут не так важливо, чи воно є частковим, чи мова йде про гарантування надання фінансів у повному обсязі.

Лапароскопическая операция

Последнее время лапароскопическая операция набирает все больше популярности. Благодаря ей человек может эффективно справиться с патологическими болезнями. Операция вызывает небольшую травматичность, шрамов на теле после ее проведения практически нет. Во время проведения процедуры используют небольшие трубочки, которыми прокалывают определенные участки кожи человека.

Права організатора аукціону з продажу арештованого майна

Одна з вагомих причин, чому люди віддають серйозну перевагу формату електронного аукціону – це рівні права для всіх учасників. Це означає, що кожен претендент на перемогу в конкретному аукціону наділений рівними правами та можливостями, незалежно від фінансового стану та репутації.

Тендер на землю: передмова та процес

1 липня Україна переходить на найновіший етап – той, який буде пов’язаний із землею. Саме 1 липня в Україні відбулися перші повноцінні офіційні аукціони сільськогосподарських територій. Зараз існують деякі обмеження щодо фізичних осіб – одна особа може продати (продати, орендувати) земельну ділянку площею не більше 100 гектарів.

Дозвіл на користування надрами

Надрами в водоймах є саме те частина землі, яка є на поверхні дна, саме так прописано в Кодексі України. Все це горючі копалини, різні форми руди, хімічні різні інші ресурси, а також різні особливості і різна грязь, особливо місцевого призначення. Якщо видобуток різних інших надр і їх експлуатація в Україні проводиться лише з дозволу експертів, …

Особливості оренди землі

Оренда землі сільськогосподарського типу створить ідеальні умоив для кожного, тому вам варто спробувати долучитись до процесу та оптимізувати ту систему, на яку ви хотіли б звернути увагу. В перспективі перед кожним учасником відкритого ринку будуть регулярно відкриватися нові можливості. В цьому випадку можна буде говорити про шанс покращити відповідний сектор торгів та отримати у свою …

Сектор ефективної торгівлі енергетичними ресурсами

Система торгів енергетичними ресурсами може допомогти вам швидко та якісно вирішувати актуальні питання. Саме у цьому сегменті ринку перед вами реально можуть відкриватися певні нові можливості. Вам просто варто більше уваги приділити цьому сектору торгів та взяти під свій контроль все те, що може стати оптимальним рішенням пошуку ресурсів. Якщо все зробити правильно, то у …

Співвідношення ринку землі, його продаж на сайті УУБ

Зараз вітчизняні експерти не поспішають наводити якусь конкретну співвідношення ринку сільськогосподарських земель https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/harakterstka-rnku-zemli-ii-prodazh-na-majdanchku-uub/, адже в Україні буде повністю функціонувати лише з 1 липня 2021 року. Але зараз дозволено прогнозувати, що економіка нашої країни зіткнеться зі значними змінами. І дуже важливо, щоб вони проходили якомога сумлінніше і прозоріше.

В чому користь електронних земельних аукціонів для аграріїв

Аграрний сектор все ще можна вважати найбільш важливим не тільки в Україні, але й в багатьох інших країнах. В нашому ж випадку мова йде саме про українські землі, які досить активно використовуються аграріями в вирощуванні різних культур. Питання ж полягає в тому, наскільки важко отримати земельну ділянку для того, щоб вести на ній певне господарство.